Kontakt - servis PC

Jméno a příjmení*
E-mail:*
Telefon:
Zpráva:
Zasílat obchodní sdělení:*

V rámci servisu PC nabízíme tyto služby, které splní Vaše požadavky:

Potřebujete nový počítačPotřebujete nový počítač?

Pokud uvažujete o koupi nové PC sestavy nebo notebooku, můžete si vybrat ze sériově vyráběných značkových sestav nebo sestav na míru. Notebook si vyberte pouze v případě, že potřebujete počítač opravdu přenášet. Jinak je výhodnější PC sestava - za stejnou cenu vyšší výkon, levnější servis a mnohem levnější náhradní díly.

Více...


Potřebujete upravit počítačPotřebujete upravit počítač?

Nejste spokojeni s rychlostí vašeho PC ? Nechcete ale investovat peníze do nového? Modernizujte svůj PC pomocí novějšího hardware či software. Pokud máte zastaralý počítač, doporučíme Vám, jestli se ještě vyplatí provést jeho modernizaci.

Více...


Potřebujete opravit počítačPotřebujete opravit počítač nebo notebook?

Nabízíme vám servis Vašich stolních počítačů a notebooků, kontrolu chladicího systému, vyčištění, zálohu dat, odvirování, reinstalaci systému, diagnostiku atd.

Více...


Potřebujete zálohovat nebo obnovit dataPotřebujete zálohovat nebo obnovit data?

Zálohování dat se provádí z důvodu prevence před jejich ztrátou, zničením nebo poškozením. Záloha dat se provádí taktéž před reinstalací Vašeho počítače nebo notebooku, protože reinstalací systému dojde k přepsání dat na Vašem systémovém disku novou instalací operačního systému. Data na ostatních fyzických či logických discích zůstavají nezměněna.

Více...

Kontaktní údaje

FPO s.r.o.facebookSmetanova 299/4
678 01 Blansko
fpo@fpobk.cz
SEKRETARIÁT SPOLEČNOSTI
(+420) 516 418 763,
(+420) 777 738 452
PRODEJNA VÝPOČETNÍ TECHNIKY
(+420) 516 410 850

Ochrana osobních údajů