Stejně jako je v současné době populární chytrá domácnost, neměli bychom zapomenout i na chytrou osobu. Připravili jsme pro Vás tři základní kategorie, kde naleznete zajímavé doporučení na aplikace, které by Vám hlavně měli sloužit k účelnému využití Vašeho života.

Zdraví

Kapesní lékař

Jedná se o zdravotního rádce do chytrých telefonů, nevyžaduje datové spojení a hlavně funguje i mimo signál, obsahuje otevřená data a diagnózy. Ke stažení pro Android a Apple.

kapesni lekar kapesni lekar

pillmo

Zdravotni aplikace, která Vám připomene vzít si jaký lék nebo navštívit lékaře. Ke stažení pro Apple.

 pilmo

Lumosity

Zkuste trénovat svůj mozek každý den, je možné sledovat vývoj rychlosti, řešení problémů. Vyzkoušet můžete na počítači, Android.

lumosity lumosity

mentem.cz

Aplikace pro trénink mozku a paměti. Vyzkoušet můžete na počítači.

mentem mentem

Péče o rodinu

Family Locator

Chytré hlídání dětí. Ke stažení pro Android.

family locator family locator

Chůvička

Aplikace zaměřená na hlídání dětí, sleduje hluk v místnosti a při zvýšení vám zavolá na mobil, nahrává zvuk v místnosti, při detekci zvuku může spustit nahrávku s hlasem matky nebo jinou nahrávku. Ke stažení pro Android a Apple.

chuvicka chuvicka

Baby Monitor All-In-One

Tato aplikace může být použita pouze k monitoringu a nebo k zasílání informací na druhý mobil s Androidem, hlídá hlavně hladinu zvuku. Ke stažení pro Android.

baby monitor

At Home Camera

Aplikace je zaměřená na záznam videa, aktivujeme ji pohybem a nebo nastavením určitých intervalů. Ke stažení pro Android a Apple.

at home camera at home camera

Avast Mobile

Jedná se o Antivir, který dovede sledovat aktuální polohu, dá se tedy použít i k zjištění GPS souřadnic dítěte. Je tedy vhodný do mobilu starších dětí, o kterých chcete mít přehled. Ke stažení pro Android.

avast avast

Alcatel Movetrack

Alcatel Movetrack je zařízení, se kterým můžete na svém chytrém telefonu sledovat polohu vašich domácích zvířat a snáze je najít, pokud se zatoulají. Uplatnění Movetracku naleznete také pro monitorování Vašich automobilů, jízdních kol, klíčů, peněženek, zavazadel a jiných cenných předmětů, o nichž chcete mít dokonalý přehled. Zakoupit si ho můžete v CZC.cz a vyzvednout u nás.

Alcatel Movetrack Alcatel Movetrack Alcatel Movetrack Alcatel Movetrack

Zábava

Click and Grow - chytrý květináč, se kterým se zahradníkem stane opravdu každý

Vyzkoušeli jsem pro Vás. Sada obsahuje tři základní kazety s bazalkou, led světlo a spodní nádobku na vodu. Led světlo má pravidelný cyklus 16h svícení 8 hodin útlum. Bazalka začala klíčit druhým dnem, plný růst rostlina dosáhla za měsíc. Kladně hodnotíme rychlost růstu, design, možnost zakoupení náhradních kazet (petržel, oregano, levandule, mini rajčátka, lesní jahody,..). Záporně hodnotíme pouze cenu výrobku.

Click and Grow Click and Grow Click and Grow Click and Grow Click and Grow

na ovoce

Mapujme přírodní bohatství v podobě volně rostoucích ovocných stromů, keřů a bylinek. Vyzkoušet můžete na počítači, Android a Apple.

na ovoce na ovoce

Rychlý Rozpočet

Aplikace pro android nabízí kompletní správu financí. Ke stažení pro Android.

rychly rozpocet rychly rozpocet

České tradice

Nejzajímavější místa, kde se s českými tradicemi můžete setkat. Ke stažení pro Android.

ceske tradice ceske tradice

 Zapadluj.cz

Zdarma, android, kompletní správu vodácké akce. Nejdříve umožní najít ideální místo – ukáže kde a jak daleko jsou jednotlivé body na řece. Splavy, kempy, památky a mnoho dalšího. Vyzkoušet můžete na počítači, Android a Apple.

zapadluj zapadluj

MHD tabule

Aplikace zdarma pro android ukazuje co, kdy, odkud a kam jede. Ke stažení pro Android.

mhd tabule mhd tabule

Legend of firefly

Zábavná hra světlušky, která zkrátí každou dlouhou chvíli. Ke stažení pro Android a Apple.

legend of firefly legend of firefly

Mobile Alarm Systém

Sleduje dění v okolí mobilu a při náhlé změně spouští výrazné zvukové upozornění, hodí se např. v případě krádeže. Ke stažení pro Android.

 mobile alarm system

Kontaktní údaje

FPO s.r.o.facebookSmetanova 299/4
678 01 Blansko
fpo@fpobk.cz
SEKRETARIÁT SPOLEČNOSTI
(+420) 516 418 763,
(+420) 777 738 452
PRODEJNA VÝPOČETNÍ TECHNIKY
(+420) 516 410 850

Ochrana osobních údajů