Zvýšit komfort Vašeho bydlení? Přesně to jde s Chytrou domácností. Můžete poslouchat Vaši oblíbenou hudbu kdekoliv v domě, nastavit osvětlení dle vašich potřeb a přání a navíc barevné variace.

SLoxone osvetlenivětelné scény pro každou příležitost

Dle Vašich potřeb, lze nastavovat jednotlivé scény osvětlení individuálně a následně aktivovat. Nebo můžete využít přednastavené scény pro každou příležitost ať už  na párty či romantiku. V každém případě můžete mít různé kombinace barev a intenzity osvětlení.

Ovládání Chytré domácnosti odkudkolivLoxone mobil

Bezplatná aplikace pro tablety a telefony Vám umožní ovládat Chytrou domácnost odkudkoliv. Můžete na dálku otevřít dveře návštěvě a vše na co si vzpomenete...

Loxone hudbaOblíbená hudba kdekoliv v Chytré domácnosti

Vaše oblíbená hudba zní po celém domě. Dle Vašeho přání si můžete nastavit, že při vstupu do dané místnosti, se spustí vaše oblíbená hudba. A to Vám určitě zpříjemní náladu po náročném dni.

Využití videovrátníkaLoxone kamera

Již žádná zmeškaná návštěva! Díky aplikaci, můžete pohodlně ovládat videovrátníka z Vašeho mobilního telefonu. Využijte možnost kdykoliv vědět, kdo je právě za vašimi dveřmi!

Loxone pohovkaKino přímo u Vás doma

Je večer a začíná film, na který jste se tak těšili. Není nic jednoduššího než zmáčknout tlačítko a užít si tu skvělou atmosféru. Ztlumeného osvětlení, zatáhnutých žaluzií a Váš film, který právě začal.

Automatický režimLoxone zaluzie

Vaše Chytrá domácnost bude přesně vědět jak nastavit stínící techniku. Dle pozice a síly záření slunce Vám vždy zajistí, aby se ve všech místnostech držela správná teplota.

 

Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás!

Jméno a příjmení*
E-mail:*
Telefon:
Zpráva:
Zasílat obchodní sdělení:*

Kontaktní údaje

FPO s.r.o.facebookSmetanova 299/4
678 01 Blansko
fpo@fpobk.cz
SEKRETARIÁT SPOLEČNOSTI
(+420) 516 418 763,
(+420) 777 738 452
PRODEJNA VÝPOČETNÍ TECHNIKY
(+420) 516 410 850

Ochrana osobních údajů