Chytrá domácnost myslí i na bezpečnost, pomocí obranných mnechanismů zastraší nezvané hosty. Jedná se o využitím existujících komponent Vašeho domu, které přeměníte v dokonalý poplašný systém a přitom ušetříte za drahé zabezpečovací systémy. Bezpečnostní prvky lze navíc v budoucnu kdykoliv rozšířit.

Loxone alarm bezpecnostZastrašení nezvaných návštěvníků

Zpuštěním hlasité hudby, aktivováním pojezdu žaluzií nebo zapnutím blikajícího osvětlení při zpuštění alarmu docílíme, že každý kdo se ocitne v domě bez Vašeho svolení se lekne a uteče.

Ochrana proti přírodním živlůmLoxone ohen

Vaše Chytrá domácnost může ihned odhalit přítomnost ohně i vody. V případě vzniku povodně, požáru či přítomnosti kouře, budete ihned kontaktováni Chytrou domácností na Váš mobilní telefon. Díky tomu se předejde větším škodám na vašem domě.

Loxone telefonChytrá domácnost Vás v případě potřeby bude kontaktovat

Budete vždy v čas informováni v případě poplachu, vloupání, požáru i povodni na Váš mobilní telefon.

Dovolená bez starostíLoxone pritomnost

I v době, když jste na dovolené Váš dům dokáže předstírat, že jste doma.  Sousedi ani nezvaná návštěva nepoznají, že v domě nikdo není. Vaše Chytrá domácnost dokáže vše simulovat, jako by jste byli doma. Osvětlení, stínící technika, vše se spouští tak, jako když jste doma. A Vy si můžete v klidu užívat dovolenou!

 

Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás!

Jméno a příjmení*
E-mail:*
Telefon:
Zpráva:
Zasílat obchodní sdělení:*

Kontaktní údaje

FPO s.r.o.facebookSmetanova 299/4
678 01 Blansko
fpo@fpobk.cz
SEKRETARIÁT SPOLEČNOSTI
(+420) 516 418 763,
(+420) 777 738 452
PRODEJNA VÝPOČETNÍ TECHNIKY
(+420) 516 410 850

Ochrana osobních údajů