Zajímáte se o informační systémy a jejich využití v praxi? Nezaleknete se problémů a jejich řešení?

FPO s.r.o., GORDIC® Distributor, distributor jedničky na trhu s informačními systémy pro státní správu a samosprávu, rozšiřuje svůj tým o post:

Metodik spisové služby, konzultant, implementátor informačních systémů.

Jestli se nevzdáváte snadno ani při dlouhodobých projektech, nebojíte se řešení metodických problémů, cestování a jednání s náročnými klienty, pak zvažte tuto příležitost.
Potřebovat budete dobrou schopnost orientace v problematice implementace IS, jednání s lidmi a velkou chuť pracovat a učit se. Řidičský průkaz (sk. B) a výborná znalost práce s PC jsou nutností. Znalost SQL DB, prostředí státní správy výhodou.

Pokud uspějete, skvělému ohodnocení se nevyhnete. Samozřejmě máme připravenu i řadu zaměstnaneckých výhod.

Oslovila Vás naše nabídka?
Pak očekáváme Váš profesní životopis. Zasílejte jej v elektronické podobě na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 10. 7. 2018.Obchodní konzultant informačních systémů

Jestli se nevzdáváte snadno, ani při dlouhodobých projektech, nebojíte se cestování, jednání s náročnými klienty a můžete se pochlubit dosavadními výsledky v oblasti prodeje, pak zvažte tuto
příležitost.

Potřebovat budete dobrou schopnost jednání s lidmi, znalost prostředí veřejné správy nebo komerčních organizací, schopnost orientace v IT a velkou chuť pracovat a učit se.

Řidičský průkaz (sk. B) a znalost práce s PC jsou nutností.
Pokud uspějete, skvělému ohodnocení se nevyhnete. Připravenou máme samozřejmě i řadu zaměstnaneckých výhod.

Oslovila Vás naše nabídka?
Pak očekáváme Váš profesní životopis. Zasílejte jej v elektronické podobě na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 10. 7. 2018.

 

Kontaktní údaje

FPO s.r.o.facebookSmetanova 299/4
678 01 Blansko
fpo@fpobk.cz
SEKRETARIÁT SPOLEČNOSTI
(+420) 516 418 763,
(+420) 777 738 452
PRODEJNA VÝPOČETNÍ TECHNIKY
(+420) 516 410 850

Ochrana osobních údajů